O firmie
Promocje
Nowości
Kontakt

Aktualności

Wyniki losowania MEGALOTERIA

Otrzymaliśmy informację że w sklepie GROSZEK w Józefowie wylosowano kolejny samochód tym razem SEAT Mii Zwycizcy gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy pozostało jeszcze 50 aut zabawa trwa do konca września
2014-08-13

Dane firmy

Właściciel: Teodor Pawłowski
Aleksandrów Pierwszy 126
23-408 Aleksandrów
woj. lubelskie
powiat Biłgorajski

tel: 84 6875171 Groszek


Godziny otwarcia

SKLEP NASZ CZYNNY JEST CODZIENNIE W NASTĘPUJĄCYCH GODZINACH:
poniedziałek - sobota od 6 do 22
w niedzielę od 14 do 21

Obsłużą Was : Lucynka , Ewa , Stasia ,Ania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMYDELIKATESY CENTRUM GORAJ czynne w godz. 6 - 21
w niedzielę 8 - 19 serdecznie zapraszamy

Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firmę polecają

Firma jeszcze nie jest polecana.

Subskrypcja

O firmie

Rozmiar czcionki: A A A
O firmie Początek działalności naszej firmy datuje się na rok 1990, wtedy to właśnie założyliśmy nasz sklep, i od tej pory jesteśmy jednym z największych sklepów w Aleksandrowie.Główna nasza działalność to usługi handlowe dla ludności miejscowej oraz ludzi przejeżdzających przez Aleksandrów. Szeroki zakres asortymentu od art. spożywczych po chemię gospodarczą zawiera wysokiej klasy produkty w atrakcyjnie niskich cenach.
Posiadamy doskonale rozwinięty system dystrybucji który stanowi gwarancje na regularne i terminowe dostawy towarów.A kilkudziesięciu dostawców z całej Polski dostarcza zawsze świeże i jakościowo dobre produkty.
Orgaizowane akcje promocyjne typu - gazetka - plakat wekendowy itp.daje naszym klientom możliwośc zakupu towarów po konkurencyjnych cenach w czasie trwania promocji / patrz zakładka - PROMOCJE /
Podejmowane przez nas działania mają na celu dostosowanie sklepu do wygodnego korzystania i zapewnienia jak najlepszej obsługi Klienta .
Naszą domeną jest ,, PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA ,, a hasło - GROSZEK TWÓJ SKLEP NA CODZIEŃ - utożsamia się z tym że Klienci bardzo chętnie robią w swoim sklepie zakupy.Mamy nadzieję że nasze doświadczenie pozwoli na dalszy i dynamiczny rozwój jak też przyniesie obopólne zadowolenie Klienta i nasze.

Tutaj znajdziesz zawsze najnowsze informacje na nasz temat jak i czasami plotki krążące po okolicznych aleksandrowskich i roztoczańskich lasach.

W przypadku gdy nie natrafisz na ciekawe informacje na naszej stronie zapraszam Cię na - http://www.persjado.ovh.org lub jeśli chcesz posłuchać radia to wejdź na www.slonskieratiohitmix.eu tu możesz przesłać komuś piosenkę pozdrowienia itp.
być może tu znajdziesz coś ciekawego dla siebie i innych.Pobierz aplikację TeamViewer


Galeria zdjęć

Słowa kluczowe

Handel Art. Spożywczymi i Przemysłowymi TEODOR PAWŁOWSKI
tel: 84 6875171 Groszek
O firmie   |   Promocje   |   Nowości   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Fotowoltaika PieszyceDzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną PieszycePorównywarka instalacji fotowoltaicznych PieszyceKalkulator mocy instalacji fotowoltaicznej PieszycePozycjonowanie stron internetowych BiłgorajBudki lęgowe